Zobacz naszą kolekcję

Bestsellery

Nowości

Promocje

Hurtownia wózków dziecięcych

Producenci artykułów dziecięcych korzystają ze sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań w swoich produktach. My idziemy dalej! Nasze wózki dziecięce łączą w sobie zarówno wytrzymałe materiały, jak i stylowe wykończenie. Dzięki temu polskie wózki dziecięce, które znajdziecie w naszej ofercie, są zarówno tanie, jak i bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu zarówno pod względem bezpieczeństwa dziecka, jego komfortu, jak i nowoczesnego designu. 

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim polskie wózki dla dzieci w kilku najbardziej pomysłowych wzorach. To modele, które gwarantują odpowiednią osłonę dla dziecka i bezproblematyczne działanie w trakcie spacerów czy wycieczek. To również wózki dziecięce, które są bardzo pakowne i posiadają dodatkowe funkcje ułatwiające codzienne życie z niemowlakiem.

Polskie wózki dziecięce – oferta naszej hurtowni

Oferta wózków dziecięcych w naszej hurtowni obejmuje gotowe rozwiązania o dużej uniwersalności i wysokiej wygodzie wykorzystania w codziennym życiu z niemowlakiem. Jako polski producent wózków dziecięcych stawiamy na dużą uniwersalność wózka względem indywidualnych potrzeb rodzica.

Podstawowe modele wózków dziecięcych różnią się sposobem wykończenia i dodatkowymi funkcjami. W zależności od potrzeb polecamy:

Wózek dziecięcy Bristol Fighter

To model ekskluzywny 3w1. W jego skład wchodzi klasyczna spacerówka, gondola i fotelik samochodowy. To wózek dla aktywnych rodziców, którzy potrzebują sprawdzonych rozwiązań w najróżniejszej formie.

Jako hurtownia i polski producent oferujemy Państwu modele w najróżniejszych kolorach i wzorach. Tak, aby pasowały do płci dziecka lub sprawiały przyjemność rodzicom. To modele szczególnie wytrzymałe i wielofunkcyjne.

Wózek dziecięcy Princess

Są to wózki dziecięce, które produkujemy z ramą miedzianą i złotą. Również w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Jest to model, który oferuje dużą uniwersalność i bardzo bogate wyposażenie. To zarówno spacerówka, gondola, jak i bezpieczny fotelik do samochodu. Jednak pomysł na wykończenie wózka jest znacznie nowocześniejszy i bardziej elegancki.

Wózek dziecięcy Veritas

Modele Veritas w naszej hurtowni sprzedawane są w opcji z ramą białą i czarną, w różnorodnej opcji kolorystycznej. Jest to wózek łączący w sobie 3 najczęściej stosowane sposoby jego wykorzystania: gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Są to wózki o prostych i zawsze eleganckich kolorach, bez dodatkowych wzorów. To polskie wózki dziecięce, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów gwarantujących ich najwyższą wytrzymałość.

Wózek dziecięcy City Line

To wózek nawiązujący do klasycznych i miejscami retro rozwiązań sprzed lat. Jednocześnie zapewnia najwyższy komfort i bezpieczeństwo dziecka. Wersja City Line to wózek dziecięcy 2w1. Łączy w sobie zarówno dużą uniwersalność, jak i piękne wzornictwo i najwyższą jakość wykonania. Jest lekki i łatwy w obsłudze.

Sprawdź naszą sprzedaż hurtową – wózki dziecięce, śpiworki, pościele czy torby. Jesteśmy polską marką i producentem, którzy stawiają zawsze na jakość i dokładność wykonania każdego produktu. W ten sposób dostarczamy rozwiązania gwarantujące komfort użytkowania i bezpieczeństwo dziecka.